PRACOVNÍ PODLOŽKY

Při výrobě pracovních podložek do vibrolisu je kladen velký důraz na kvalitu. Proto každou zakázku pečlivě konzultujem se zákazníkem abychom dosáhli co nejdelší životnosti a tím také spokojenosti zákazníka. Především je důležité správné skladování a péče o podložky při jejich používání v provoze. Jako jediní výrobci nabízíme záruku na naše výrobky při splnění všech podmínek, které jsou přílohou kupní smlouvy.

K výrobě pracovních podložek se používá uměle vysušené řezivo a to měké (borovice) nebo tvrdé (buk). Tvrdé dřevo doporučujeme zákazníkům kteří vyrábějí těžké výrobky a nedochází tak k průhybu podložek, který způsobuje praskání výrobků. Cena těchto podložek je sice poměrně vysoká ale podložky mají mnohem výšší životnost.

Pracovní podložky jsou vyrobeny z jednotlivých lamel, které jsou svrtány a sešroubovány svorníky, při samotném skládání jsou lepeny PUR lepidlem. Poté jsou ofrézovány na požadovaný boční profil, který je k podložkám připevněn pomocí kolíčků. Následně jsou vysukovány větší vady a na širokopásové brusce přebroušeny. Poté probíhá další kontrola povrchu při které jsou drobné prasklinky vyspraveny tmelem. Jako poslední operace je impregnace prostředkem FAZE 3.

Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků, která je stoprocentně konkurence schopná proti zahraničním firmám. O naší kvalitě se mohou přesvědčit firmy z Rakouska, Německa, Polska, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Litvy, Ruska, Sýrie, USA atd.

Comments are closed.